Wyceny

Nasza aplikacja wycen została zaprojektowana na iPady, ale można jej również używać na iPhonach oraz tabletach z systemem android.

Aplikację można pobrać ze sklepu iTunes. Wystarczy wejść na stronę, wyszukać aplikacji AutoSLM i zainstalować ją na urządzeniu z systemem operacyjnym iOS. Jeżeli używasz systemu Android, możesz pobrać tę aplikację w prosty sposób, odwiedzając naszą stronę wsparcia.http://support.autoslm.net 

Aplikacja ta została zaprojektowana dla pracowników sprzedaży oraz menadżerów, aby mogli w razie konieczności, wyjść do klienta w celu wyceny samochodu. Dzięki tej aplikacji można uchwycić wszystkie informacje oraz zrobić zdjęcia wycenianemu pojazdowi.

Następnie informacje te przekształcane są w plik formatu PDF i mogą być wysłane mailem do menadżera w celu zatwierdzenia kwoty wycenianego pojazdu, lub wydrukowane dla klienta. Można również zachować je na potrzeby własnej dokumentacji.

Niektóre aplikacje, takie jak: AutoSLM CRM czy Sieć Systemów Biznesowych łączą się z aplikacją Wyceny w celu zapisania wszelkich informacji o klientach, aby móc następnie wygenerować szczegółowe oferty lub umowy.

W chwili obecnej, nasza aplikacja Wyceny jest darmowa dla pierwszych 50-ciu wycen, więc dlaczego jej nie wypróbować?! Po przekroczeniu tej liczby, aplikacja nie zostaje wyłączona. Jeden z naszych konsultantów skontaktuje się z Państwem, w celu sprawdzenia jak możemy pomóc dostosować aplikację na potrzeby Państwa firmy. Możecie Państwo korzystać również z naszej aplikacji, jak w przypadku pierwszych pięćdziesięciu wycen, za małą miesięczną opłatą.