AutoSLM

AutoSLM jest naszym głównym produktem. Jest to system do zarządzania klientami, podobny doCRM, ale z większym naciskiem na generowanie obrotów, poprzez odpowiednie zarządzanie prospektami, tak aby w efekcie doprowadziły nas one do sprzedaży.
W czym możemy pomóc?

Jeśli jesteś sprzedawcą; System pozwoli Ci na zapisywanie danych klienta / szczegółów modelu zainteresowania / danych o aucie z rozliczenia oraz tworzenie ofert i umów dla klientówBędziesz posiadał również pełny dziennik z systemem zadań, który pozwoli Ci na dokładne zorganizowanie dnia oraz na bliski kontakt ze wszystkimi swoimi klientami.

Jeśli jesteś menedżerem sprzedaży: System będzie dostarczać Ci raporty z wynikami z działu sprzedaży. Raporty te wskażą: z iloma klientami podjęto rozmowy/ wyniki sprzedaży / jazdy testowe / przeprowadzone wydania itd. Dzięki AutoSLM będziesz w stanie wyznaczać założenia dla pracowników, jak również monitorowanie ich wyników.

Podsumowując, system kontroluje wszystkie dane klientów. Wszelkie uchwycone informacje  zapisywane są w formie raportu, po to by w jak najlepszy sposób pomóc zarządzać Twoim salonem.

Inne zaawansowane opcje, które oferujemy w produkcie AutoSLM jako standard :

KIT – Pozostań w kontakcie – Moduł komunikacyjny, który zezwala na wysyłanie wiadomości SMS i E-MAIL do klientów oraz ich śledzenie poprzez akta osobowe klienta.
OPIEKA Moduł do zarządzania klientami, którzy nie są bezpośredniogotowi na zakup samochoduUżytkownicy modułu opieki mogą zarządzaćklientami oraz grupami klientów na miesiąc lub rok, po to by w momencie kiedy klient jest już gotowy do zakupu, bezpośrednio nawiązać z nim / nimi kontakt.
Import prospektów - Możemy importować prospekty od: E-Mail / Stron WWW / Danych zebranych podczas targów/wystaw motoryzacyjnych oraz z innych źródeł. Możemy zestawiać takie prospekty w grupy, po to by łatwiej było nimi zarządzać pod kątem sprzedaży.
Mobilne aplikacje – Wszystkie nasze produkty, w tym AutoSLM dostępne sąw całości dla tabletów iPad i Google AndroidOgraniczone wersje nadal oferujące główne funkcje są również dostępne dla smartfonów.
Zarządzanie zasobami Zarządzaj zasobami online i twórz kody 3D QR dla klientów do skanowania lub drukuj arkusze ukrytego sprzedawcy na samochodyPodczas dodawania klientów można również przeglądać zdjęcia samochodów ze stanu i podciągnąć je pod klienta, po to by wygenerować maile ze szczegółowymi danymi samochodów na stanie wraz ze zdjęciami.Zobacz przykład ukrytego sprzedawcy w formacie pliku PDF poniżej
Integracja z innymi systemami W ramach naszego pakietu, posiadamyprodukt o nazwie DealerHub.netProdukt ten pozwala transfer danych z lub do autoSLM, do każdego innego systemu, z którym chcemy się połączyć.
Raportowanie w czasie rzeczywistym - Oferujemy możliwość raportowania aktywności w salonie w czasie rzeczywistym dla menadżerów salonu, menadżerów grupowych lub na potrzeby producenta.
Aplikacja wyceny – Zapisuj samochody z rozliczenia poprzez naszą aplikacje wycen, wraz ze zdjęciami oraz opisem uszkodzeń.
Integracja skrzynki pocztowej – System integracyjny IMAP zezwala na monitorowanie wiadomości wysłanych i odebranych z Outlooka bezpośrednio do Twojego systemu zarządzania sprzedażą.
Recepcja -Recepcja może dodawać połączenia i przekazywać je do pracowników sprzedaży w salonie. Alarmy nieodebranych połączeń mogą być dodawane za pomocą SMS lub E-Mail
Produkcja wysokiej jakości  formularzy zamówienia i ofert -  Są toniestandardowe szablony w formacie PDF zaprojektowane do użycia wraz zfirmowym logo i danymi sprzedawcy. Wszystkie formularze zamówienia czy też oferty można bardzo łatwo dostosować do własnych potrzeb, bez dodatkowych kosztów. Zobacz przykłady poniżej.
Drukowanie listy zasobów - ze zdjęciami lub bez. Sprawdź przykłady poniżej.
Dziennik: dzienny/ tygodniowy/ miesięczny – Wyświetl swój harmonogram jako dzień / tydzień / miesiąc oraz przeglądaj najnowsze wiadomości i pogodę na dany dzień.
Podgląd VRM - dostępny w Wielkiej Brytanii (na chwilę obecną)
Unikalny wygląd - Zaprojektowaliśmy system, dzięki któremu można dostosować wygląd, kolory i logo do indywidualnych potrzeb, tak aby wyglądał jak własny.
69 Języków – Na chwilę obecną system przetłumaczony jest na 69 języków.
Operacje międzynarodowe -Obecnie rozprowadzamy pełny systemAutoSLM na terenie Wielkiej Brytanii, USARPA i Polsce. Ale mamydoświadczenie w instalacji tego typu systemów na całym świecie.
Integracja z mapami Google – Dla lokalizacji samochodów
Konfigurator cen - Części / akcesoriów, hurtowych i detalicznych na potrzeby ofert i raportów.
Konfigurator dealera
Integracja systemu D.O.C – Do raportowania zysków ze wszystkich sprzedanych samochodów.
Integracja z: AutoTrader / Cars.co.za / ebay motors / Facebook / Twitter / Surf 4 - Przekazywania własnych zasobów na wymienione strony, poprzez nasz moduł.
Technologia kompresji - Używana na naszych serwerach dla zapewnienia możliwie najlepszych doświadczeń podczas korzystania ze strony. Nikt nie lubi powolnych systemów.
Osobne serwery dla każdego kraju – Równowaga obciążenia i monitoring 24/7/365 w celu uzyskania najwyższej szybkości pracy i pełnej dostępności.
Różnorodność pojazdów – Możemy obsługiwać: samochody / motocykle / łodzie / pojazdy ciężarowe / wany / maszyny rolnicze /samoloty, w zasadzie każdy pojazd. Możemy również skonfigurować system pod kątem wielu marek i rodzai pojazdów, na przykład do salonu gdzie sprzedawana są samochody jak i motocykle.
Nagrodzona integracja systemu wsparcia – Integrujemy się za pomocąpojedynczego logowania do Freshdesk.comW pełni zintegrowane dla wszystkich użytkowników naszego systemu.
Chcesz zobaczyć prezentację naszego systemu online ?
Czy uważasz, że nasz system może zadziałać dla Ciebie? Jeżeli potrzebujesz szczegółowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Jakie dokumenty system produkuje?
Jest to system elektroniczny, tak więc nie jest zaprojektowany do tworzenia dokumentów. Istnieje jednak możliwość drukowania ofert, umów itd.