Kompleksowy LMS&CRM

AutoSLM jest systemem LMS (Lead Management System), podobnym do CRM, jednakże koncentrującym się na generowaniu obrotów, poprzez odbieranie nowych prospektów ze źródeł zewnętrznych i przekształcając je w sprzedaż, poprzez odpowiednie zarządzanie.

AutoSLM jest produktem opartym na korzystaniu z przeglądarki WWW, tak więc nie ma konieczności inwestowania w specjalistyczny sprzęt lub urządzenia, które dodatkowo obciążyłyby nasz budżet. Wszystko czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu, natomiast wdrożeniem i kompleksową pomocą techniczną zajmiemy się za Ciebie.

Prosty system?

 Nasz system jest bardzo prosty i łatwy w użyciu. Został zaprojektowany w taki sposób, aby był możliwie jak najbardziej intuicyjny dla każdego użytkownika, który będzie z niego korzystał. Nie ma sensu posiadania systemu, który robi “wszystko”, kiedy nikt poza “geniuszem komputerowym” nie wie jak z niego korzystać!

W czym system może mi pomóc?

Jeżeli jesteś handlowcem, system pozwoli Ci na zapisywanie danych klienta, pojazdu zainteresowania, pojazdu z rozliczenia oraz wiele innych cennych informacji. Będziesz również posiadać dedykowany dziennik elektroniczny, dzięki któremu idealnie zorganizujesz Swój system pracy i utrzymasz porządek w kontaktach z klientami.

Natomiast jeżeli jesteś menadżerem, system dostarczy Ci różnego rodzaju użyteczne raporty z każdej aktywności w salonie  w czasie rzeczywistym, dzięki czemu będziesz w stanie monitorować efektywność pracy Swoich handlowców, w stosunku do wyznaczonych celów. Ogólnie system kontroluje wszystkie dane klientów, produkuje niezbędne dla nich informacje i przekazuje Ci je w łatwym do zrozumienia module raportowym, co pozwala na lepsze zarządzanie firmą i pracownikami, co w efekcie poprawi wyniki sprzedaży……

Nasz system obsługiwany jest przez większość przeglądarek internetowych i dostępny jest na wszystkich systemach operacyjnych.