O nas

Jesteśmy zespołem międzynarodowych specjalistów, którzy dokładnie znają i rozumieją procesy sprzedaży. Ponieważ motoryzacja jest naszą pasją, działamy wyłącznie w tym sektorze, oferując nasze usługi zarówno dla pojedynczych firm dealerskich jak również sieci oraz importerów i producentów.

Ostatnie dziesięć lat ewolucji, zaowocowało powstaniem jednego z najbardziej skutecznych systemów LMS (Lead Management System), który łączy w sobie bogate doświadczenia oraz wiedzę naszego międzynarodowego zespołu. Każdy z krajów, w których działa AutoSLM ( Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Południowa Afryka i oczywiście Polska) posiada swoją własną kulturę i specyfikację, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu o wiele więcej niż sam w sobie system.

Jesteśmy dumni z faktu, iż możemy nazwać siebie “Ludźmi Motoryzacji”, którzy tworzą narzędzia dla potrzeb branży na całym świecie. Nasz zespół nie tylko rozumie proces sprzedaży, ale faktycznie piastował różne stanowiska w salonach, gdzie zdobywał odpowiednią wiedzę i doświadczenie.

System AutoSLM powstał po to by wspierać proces sprzedaży. Dokładnie zdajemy sobie sprawę, iż handlowcy bardzo sceptycznie podchodzą do tego typu rozwiązań, w związku z czym przygotowaliśmy skuteczny i łatwy w obsłudze produkt, który nie tylko poprawi wyniki sprzedaży, ale również zorganizuje wszystkim użytkownikom czas pracy.